Sony Playstation Servisi

Sony Playstation Servisi

Sony Playstation Servisi
Ülkemizde cep telefonlarından sonra en çok ve sık kullanılan elektronik cihaz, Sony firmasının ilkini 1994 yılında, ikincisini 2000 yılında, üçüncüsünü 2006 yılında, dördüncüsünü ise 2013 yılında çıkartmış olduğu Playstation konsol oyun cihazıdır. Dünya üzerinde bağımlılık derecesine gelen playstation konsol cihazları, ülkemiz genç nüfusu üzerinde de etkili olup, etkisini devam ettirmektedir. Evinde PS konsol cihazı olup da boş vakitlerinde eline almayan hemen hemen neredeyse yoktur. İşte bu cihazların sık kullanılması, Sony Playstation Servisi hizmetlerini ortaya çıkartmıştır.


Cihazlar, sonuçta elektronik cihazlar olması nedeniyle gerek kullanıcıdan kaynaklanan, gerekse de cihazın kendisinden kaynaklanan yazılım ve donanım arızaları oluşmaktadır. Böyle bir durum, genellikle kendisini cihazda performans düşüklüğü ile kendisini gösterir. Arızalanan cihazınızı vakit kaybetmeden yetkili teknik servise göndermelisiniz. Yalnız, burada bir sıkıntı var. O da şu: Son yıllardaki playstatıon kullanımındaki artış, ehil olmayan kişilerin Sony Playstation Servisi yaptıkları tespit edildi. Yetkili olmayan servislere itibar etmeyiniz. Çünkü farkında olmadan cihazınıza olmadık arızalar verebilmektedirler. Biz, İstanbul Konsol firması olarak uzman teknik servis personelimizle cihazınızın her ne arızası olursa olsun cihazınıza teknolojik aletlerle titiz bir müdahale ile cihazınızın arızası giderilmektedir.


Özellikle elinizdeki cihaz PS 4 cihazı ise, son teknolojik parçalarla yapıldığından uzman elinde yapılması, cihazın ömrünün uzun olmasını sağlar.
Sony Playstation Servisinde cihazınızla ilgili bütün teknik çalışmalar yapılmaktadır. Belirli dönemlerde yaptırmanız gereken bakımdan arıza tespitine, onarım çalışmalarından oyun yüklemeye varıncaya kadar bütün işlemler yapılmaktadır.

Teknik Servislerde Verilen Hizmetler
Sony Playstation Servislerinde;
• Ps cihazının rutin bakımları,
• Arıza Tespiti,
• Her türlü onarım çalışmaları,
• Oyun yükleme.


Eğer cihazınızı uzun yıllar boyunca kullanmak istiyorsanız, belirli zaman aralıklarında cihazınızı mutlaka rutin olarak bakımlarını yaptırmalısınız. Bakımları yapılırken cihazın kasası komple söküldüğünden ve temizliğinin yapılmasıyla cihazın kasa içi bileşen parçalarının kontrolü tek tek yapılır. Eğer arızalı bir cihaz ya da arıza çıkartmaya müsait bir parça varsa, tamiratı yapılır. Tamir aşamasını geçip, parça değişimi zorunluysa, cihazın durumu sahibine bildirilir ve cihaz sahibinin vereceği onay ve tamir masrafının havalesinden sonra garantili bir şekilde cihaz onarılır, gerekli kontrolleri de sağlandıktan sonra müşteriye ulaştırmak üzere kargoya verilir. Biz İstanbul Konsol firması olarak anlaşmalı olduğumuz yurt içi kargo ile hizmet vermiş olduğumuz cihazları müşteriye, memnuniyet ilkelerimiz çerçevesinde ulaştırıyoruz.