Sony Playstation

Sony Playstation

Sony Playstation


Elektronik dünyasında Japon dev markası Sony, bilgisayar atari oyunları sahasında devrim niteliğinde bir gelişmeye imza atarak 1994 yılında ilkin üretip Japonya’da piyasaya sunduğu, 1995 yılında ise öncelikle Avrupa ve sonrasında Amerika’da satışına başladığı bir ürün olan playstation konsol oyun cihazları ile insanları etkilemiştir. Konsol cihazlarının ikincisini, PS 2’yi 2000 yılında, PS 3’ü 2006 yılında, sonuncu olan PS 4’ü de 2013 yılında tüketici ile buluşturmuş olup versiyonları yükselttikçe donanımını da yükseltmektedir. Sony Playstation konsol cihazları ile insanlar, özellikle genç kuşak, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de birçok insanı kendisine bağımlı hale getirmiştir.


İnsanlar, yaşamış oldukları günün yorgunluklarını, streslerini atmak, eğlenceli vakit geçirmek için boş vakitlerinde hemen TV karşısına geçip oyun oymaya başlamaktadırlar. En fazla iki kişi ile oynanabilen Sony Playstation oyunları ile kişi ister arkadaşı ile ister aileden birisi ile; ister takım arkadaşı olarak, ister rakip olarak eğlenceli vakit geçirmektedirler.


Bazen de oyunun tam eğlenceli anında konsol cihazınız size kötü bir sürpriz yapabilmekte, arızalanabilmektedir. Bu cihazlar hassas olduklarından herhangi bir kişinin tamir etmek için el sürmesine izin vermemelisiniz. Çünkü farkında olmadan cihazda başka türlü arızalar oluşmasına sebebiyet verebilmektedirler. Sonuçta kullanmış olduğumuz bütün eşyanın servisleri olduğu gibi, Sony Playstation konsol cihazlarının da teknik servisleri bulunmakta olup, cihazlarınızı profesyonel, kaliteli, garantili hizmet veren teknik servislere ulaştırmanız, cihazlarınızı uzun yıllar boyunca güvenle kullanmanızı sağlar.


Ayrıca; gerek zamanla çıkabilecek arızalar neticesinde, gerekse de kullanıcı hatasından kaynaklanan arızalar neticesinde cihazınızda parça değişimi zorunlu olan durumlar meydana gelmektedir. Cihazınızdan her zamanki performansı almak için kesinlikle yan sanayi yedek parça kullanmanızı ya da kullanılmasını engellemek için alanında uzman ve cihazınızdaki değişecek parça ile birebir aynısı olan orijinal yedek parça kullanmalısınız.


Bütün bunlar Sony Playstation konsol cihazlarınızdan üst düzey performans almak için çok önemli noktalardır. İstanbul Konsol firması olarak ve kurumsal kimlik kazanmış bir firma olarak biz, PS 3 ve PS 4 konsol cihazlarınızla ilgili bütün çalışmalarımızı büyük bir hassasiyetle ve garantili bir şekilde yapmaktayız.