PS4 Wireless Tamiri

PS4 Wireless Tamiri

PS 4 Wireless Tamiri


Playstation konsol oyununda Wireless sorunu, internet üzerinden çevrim içi oyun oynamak isteyenler için en önemli bir problem arz etmektedir. Playstation cihazlarının şu an itibariyle son sürümü olan PS 4’te de Wireless problemi yaşanmakta. Tamamen teknik bir arıza olması nedeniyle cihazın servise götürülüp PS 4 Wireless Tamiri yapılmaktadır.


Burada dikkat etmeniz gereken nokta; gidecek olduğunuz teknik servisin güvenilirliği, kalitesi, uzmanlığıdır. Çünkü teknolojinin son harikası denilen PS 4, onarım bakımından herkesin başa çıkabileceği bir cihaz değildir. Tüm dünyada olduğu gibi tüm Türkiye’de de ciddi bir sayıda kullanıcısı olan PS 4 cihazının tamiri için, etrafta birçok sayıda teknik servis açıldığı hepimizin malumudur. Bu servislerin içerisinde güvenebilecek olduğunuz teknik servisler, PS 4 alanında uzman personelin çalıştığı, kurumsal bir kimlik sahibi olan firmalar olup, bu firmaların yapmış oldukları işlemleri web sitelerinden takip etmeniz mümkündür. Ayrıca kurumsal kimlik sahibi firmalar, BGA denilen makinalar yardımıyla cihazların arızalarının kaynağını tespit ve onarımını yapmaktadırlar. İstanbul Konsol firması olarak, Kadıköy’de bulunan teknik servis elemanlarımızın hassas çalışmaları ile PS 4 konsol cihazınız, bütün sorunlarından garantili bir şekilde piyasadaki fiyatlardan çok daha uygun fiyata arındırılıyor.


PS 4 Wireless Arızası Nasıl Kaynaklanır?
PS 4 Wireless, yani kısaca WIFI arızası çoğunlukla entegreden kaynaklanan bir sorun olarak karşımıza çıkmaktadır. WIFI entegre kablosunun, çoğunlukla düşmeye ya da başka herhangi bir darbe kaynaklı olarak yerinden çıkmış olması halinde mevcut yerine ince bir işçilikle lehim yaparak tutturulabilir. Bu onarımın yanında eğer, onarım imkanı yoksa WIFI entegre devresi bütünüyle değiştirilmesi gerekmektedir. Firmamız,PS 4 Wireless Tamiri ile birlikte cihazınızın her ne arızası olursa olsun, bu arıza usta ellerde son bulmaktadır. Ayrıca cihazınızın onarımı aşamasında parça değişimi zorunlu olduğunda cihazınızın içindeki parça ile bire bir orijinal yedek parça ile bilginiz dâhilinde değiştirilmektedir. Parça değişimi yapılan cihaz garanti altında olmakta olup, değişen parça üzerinden yeni bir arıza meydana geldiğinde bu sefer ücretsiz bir şekilde onarım işlemlerini yapıyoruz.