Ps4 Oyun Yükleme Fiyatları

Ps4 Oyun Yükleme Fiyatları

PS 4 Oyun Yükleme Fiyatları


1994 yılından bu yana 4 farklı sürümde tüm dünyada tüketiciye sunulan PS cihazlarının şu ana kadar sonuncusu olan PS 4, 2013 yılında piyasaya sunulmuştur. Sony’nin son teknolojik harikası bir ürünü olan PS 4, her ne kadar bütün sistemlerinde üretildiği zamanın en üstün parçaları kullanılmış olsa da zamanla gerek arıza çıkartmış, gerekse de ihtiyaçlar karşısında yetersiz kalmıştır. Bu durum karşısında cihazın bir takım parçalarında sonradan değişiklik yapılmakta olup, sonradan oyun yükleme de bunlardan bir tanesidir. PS 4 Oyun Yükleme Fiyatları için son zamanlarda teknik servislere müracaat eden cihaz sahiplerinin sayısında ciddi bir artış söz konusudur.


Birbirinden farklı kategorilerde birçok sayıda konsolun HDD’sinde yer alan oyun, zaman içerisinde daha değişik oyunlar çıkmasının da etkisi ve konsoldaki mevcut oyunların, artık oyuncuyu cezbetmemesi, oyuncuyu farklı arayışlara itmektedir. Bu arayışlardan bir tanesi ise internet üzerinden oyun yüklemektir. Bu yola başvurmak için öncelikle konsolda kırma işlemi uygulanması gerekmektedir. Kırma işleminin yapılması, konsolun garantisine en ufak bir zarar vermemektedir. Konsol sahiplerinin bu yola başvurmalarının da en büyük nedeni; bu alanda tekel olan Sony firması oyunları çok fahiş fiyata satmasıdır.


PS 4 cihazına oyun yükleyebilmek için öncelikle yetkili teknik serviste PS cihazınızın kırma işlemi yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde herhangi bir şekilde oyun yükleme şansınız yoktur.
PS 4 kırma işlemi, cihazınızı yazılım bakımından mevcut yazılımından çok daha gerilere çekme işlemidir. Bu işlemin, cihaza herhangi bir zararı yoktur. Kırma işlemi gerçekleştikten sonra HDD’de yer varsa oyun indirmeye başlayabilirsiniz. PS 4 Oyun Yükleme Fiyatları olarak piyasaya göre en uygun fiyatları, bizde, İstanbul Konsol firmasında garantili bir şekilde bulabilirsiniz.


Konsolunuzun HDD’sinde eğer yeterli alan olmaması durumunda bazı oyunları silebilecek olduğunuz gibi, harici diske de oynamadığınız oyunları atabilirsiniz. Kırma işlemi sonrasında kullanmış olduğunuz sürümünü, farkında olmadan gelen güncellemeyi kabul etmeniz halinde ise cihazınız, ilk aldığınız zaman dönmüş olur, kırılma işlemi iptal edilmiş olur.
Kırma işleminin her ne kadar cihazın garantisine zararı olmasa da; kırma işlemi sonrasında internet üzerinden çevrim içi oyun oynama şansınız yoktur.