PS4 Lens Değişimi

PS4 Lens Değişimi

PS4 Lens Değişimi


Playstation konsol cihazlarının piyasaya çıktığından bu yana, en çok tercih edileni diyebileceğimiz sürümü olan 2013 yılında piyasaya çıkan PS 4, her ne kadar en son teknoloji kullanılarak üretilmiş olsa da tamamen sıfır hata ile üretmek imkânsız olduğundan cihazı kullandıkça belirli zamanlarda cihazda arızalar ortaya çıkabiliyor.


Cihazların gösterdikleri arıza ne olursa olsun, mutlaka uzman teknik servisten yardım almak gerekiyor. Zira piyasada herhangi bir teknik servisin eline aldığı PS cihazı, ya onarılamıyor, ya da size daha büyük sorunlar çıkartabiliyor. Dolayısıyla cihazınızı emanet edeceğiniz firmaya kalitesini bildiğinizden, güven duymanız esastır. İstanbul Konsol firması olarak PS 4 Lens Değişimi ve cihazınızın daha birçok arızası meydana geldiğinde, bizimle iletişime geçerek anlaşmalı olduğumuz yurt içi kargo ile cihazlarınızı ücretsiz bir şekilde gönderebiliyorsunuz.


Playstation cihazlarında lens gözü, önemli bir parçadır. Çünkü lens gözleri, oyun CD’sinde bulunan oyunları okuyarak işlemciye aktarır ve işlemciden ekrana yansır. Lens gözleri, görevini yapamazsa oyunu okuyamaz, işlemciye de bir şey aktaramayacağı gibi ekrana da görüntü gelmeyecektir. Lens gözü bozulmaya yüz tutan bir PS 4 konsol cihazı, zamanla ekranda takılmalar, geç açılmalar, donmalar ya da gereksiz bekletmeler yapmaya başlar. Cihazınızda lens gözü arızası devam ederken cihazınızı kullanmaya devam ettiğinizde lens gözü iyice bozulduğunda artık hiçbir oyunu okuyamaz ve ekrana hiçbir şekilde görüntü gelmez.


Bu aşamadan sonra lens gözü arızalanan ve hiçbir şekilde oyunu okumayan bir PS 4 konsol cihazında yapılması gereken şey, değişime gitmektir. Bunun için mutlaka uzman bir teknik servisten yardım almanız gerekmektedir. Çünkü herhangi bir servise götürdüğünüzde cihazınızı, yan sanayi üretimi yedek parça takılabilir, bu da cihazınızın performansını düşürebilir.


PS 4 Lens Değişimi, ciddi ustalık isteyen bir iştir. Değişimde yedek parçanın orijinali ile değişim yapmak, cihazınızdan üst düzey performans almanızı sağlar. Kadıköy’de bulunan adresimizde son teknolojik aletlerle uzman teknik personelimizin titiz, garantili ve müşteri memnuniyeti odaklı kurumsal bir firma kimliğimizle hizmet veriyoruz. Yapmış olduğumuz bütün çalışmalarımız, bakım, onarım, orijinal yedek parça stokumuz ile birlikte elimizdeki cihazınızı mümkün olan en kısa sürede onarıp eski haline getirdikten sonra gerekli bütün kontrollerini sağlayarak, cihazınızı sizler ulaştırmak üzere kargo şirketine teslim ediyoruz.