PS4 Kol Tamiri

PS4 Kol Tamiri

PS 4 Kol Tamiri


Playstation konsol cihazlarının, hangisi olursa olsun, oyun oynarken kullanılan en önemli parçası, koldur. PS oyununu oynarken, oyunun vermiş olduğu o andaki etkiyle elimizdeki kolda yer alan düğmelere gereğinden fazla sert basabiliriz. Farkında olmadan elimizden düşürebiliriz. Bunun gibi darbeye bağlı olarak kol içinde kablo kopması, tuşların zarar görmesi gibi problemlerle karşılaştığınızda,cihazın mutlaka teknik serviste onarılması gerekmektedir. İstanbul Konsol firması olarak playsatation cihazlarının bakımı, onarımı konusunda uzman olan teknik personelimiz, cihazınızın kolu ile ilgili bir arızası olduğunda PS 4 Kol Tamirini titiz bir şekilde yapmakta olup, parça değişimi gerektiğinde ise cihazınızın kol dâhil olmak üzere hangi parçası olursa olsun, bire bir orijinali ile değiştirilmektedir.


Teknik serviste, PS 4 Tamiri yapılırken, analog topuz ve kolların bataryaları değiştirilebilmektedir. PS kolları içerisinde yer alan bataryaların, zaman içerisinde zayıflaması gayet normaldir. Zira
• Ps kolunun şarj halinde iken kullanılması,
• PS kolunun şarjı tam bitmeden kolların şarja takılmasına dikkat edildiği sürece PS kollarının bataryaları daha uzun süre kullanılabilmektedir.
Analog topuzların sürekli kontrol edilmesi halinde büyük bir sorun yaşamazsınız. Ayrıca topuzların değişim zamanı geldiğinde ise, bunun mutlaka yetkili bir teknik serviste yapılması gerekir. Aksi takdirde işi bilmeyen, cihazınızın kolu ile ilgili çok daha farklı arızaları meydana çıkartabilir:
• Söküp takma işlemleri esnasında ana karta zarar verebilir.
• Ya da bir başka söküp takma işlemlerinde sokete zarar verebilir.
• Kol içerisinde yer alan diğer parçalar zarar görebilir.
• Analog topuzun takıp çıkarma işleminde hata yapılabilir.
• Lehim, düzgün şekilde yapılmasıysa kol düzgün çalışamayabilir.
PS 4 konsol cihazı diğer konsol cihazlarından daha teknolojik donanıma sahip bir cihaz olması nedeniyle, bu alanda uzman olan bir kişinin el sürmesi, cihazı uzun yıllar boyunca kullanmanızı sağlar. Aksi takdirde normal kullanım zamanına göre kısa bir zamanda cihazınızı yenilemek durumunda kalabilirsiniz.


Biz firma olarak, uzman teknik kadromuzla PS 4 Kol Tamiri ve diğer konularda PS cihazlarının bütün bakım ve onarımlarını yapmaktayız. Bütün işlemlerimizi garantili olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yapıyoruz. Ve Türkiye’nin neresinde olursanız olun bize ulaşıp cihazınızı anlaşmalı olduğumuz yurt içi kargo firması ile ücretsiz olarak gönderebiliyorsunuz.