PS4 Kırılım

PS4 Kırılım

PS4 Kırılım


Sony firmasının 2013 yılında çıkartmış olduğu PS 4 konsol cihazı, en son teknolojik imkânlarla donatılmış ve içerisinde birçok çeşitli oyunlar bulunmasına rağmen, aradan zaman geçtikçe kullanıcı, daha farklı oyun deneyimleri yaşamak istemekte, bunun için de oyun indirmek istemektedirler. Fakat PS 4’ün HDD kapasitesi belirli olduğu ve de cihazda yazılım olarak bir takım değişiklik yapmadan bu imkân yoktur. Bahsetmiş olduğumuz işlem, PS 4 Kırılım işlemidir.


Önceki PS cihazlarında olduğu gibi, PS 4 de yazılımındaki açıklardan istifade ederek kırma işlemi yapılabilmektedir. Ve bu işlem sayesinde, istediğiniz oyunu, ücretsiz bir şekilde oynama hakkına sahip oluyorsunuz, hem de cihazınızın garantisi bozulmadan.
PS 4 Jealbreak kırma işlemi, orijinal oyunları satın alabilecek durumları olmayanların, hatta hemen herkesin bu oyunları oynayabilmek için tercih ettikleri alternatifli bir yöntemdir. Bu yöntem sayesinde; Sony firması, PS alanında rakipsiz olması nedeniyle oyunları çok yüksek fiyattan satmak istemektedir. Bu kadar yüksek tutarda paralı oyunları ücretsiz bir şekilde elde etmek, ancak PS 4 Kırılım yöntemi ile mümkündür.


PS 4 konsol cihazınız, kırma işleminden sonra kesinlikle garantiden çıkmamaktadır. Zira kırma yazılım olarak yapılan bir işlemdir. Daha sonraki süreçte, cihazınızı tekrar isterseniz en son güncel sürümüne alabilecek olduğunuz gibi, versiyon olarak gelen yazılım güncellemelerini kabul ettiğinizde PS 4 Kırılım işlemi otomatikman iptal edilmiş olur.


Bu yöntemi uygulamak isteyenlerin teknik servise gitmeleri, işlemi teknik serviste, bir bilene yaptırmaları en uygun olan bir seçenektir. Çünkü PS 4 Kırılım hizmeti alacak olan kişilerin profesyonelce yardım almaları cihazlarının güvenliği açısından önemlidir.Uzun yıllardır uzman kadrosuyla İstanbul Kadıköy’de hizmet veren İstanbul Konsol firmamızda PS cihazınızla ilgili bütün işlemler, kullanmış olduğumuz son teknolojik aletlerle titiz çalışmalarla yapılıyor. Bu çalışmaları ve cihazınızın elimize geçtiği andan kargoya teslim ettiğimiz ana kadar olan bütün süreçleri sitemizden takip edebilme olanağına sahipsiniz. Biz, PS 4 Kırılım ve cihazınızla ilgili her türlü çalışmalarımızı Türkiye genelindeki diğer bütün teknik servislere göre müşteri memnuniyetini esas alarak, çok daha uygun fiyatlara yapıyoruz.