PS4 HDMI Soket Değişimi

PS4 HDMI Soket Değişimi

PS4 HDMI Soket Değişimi


PS 4 konsol cihazı 2013 yılında çıkan en son konsol olmasına ve harika bir görüntü içeren bir oyun cihazıdır. Muhteşem görüntüyü sağlamak için de HDMI soket kullanmıştır. Dolayısıyla ekran başında eğlenceli vakit geçirebilmek ve sanki o anı gerçekten yaşıyormuş gibi his veren kusursuz görüntü HDMI soket sayesindedir. Bu nedenle soket girişi çok önemli ve hassas olan bir yerdir. Soket herhangi bir şekilde arızalandığında görüntü kalitesi bozulacak ve zevk almamaya başlayacaksınız. Soket kablosunun içerisinde ince kablo kopması da yine görüntü, net olarak televizyona aktarılamayacak, ya da soketin dişlerinden bir tanesinin bile kopması veya eğrilmesiyle yine görüntü problemi yaşayacaksınız. PS 4 HDMI soketi, takıştırırken gereğinden fazla bastırma, farkında olmadan ters takmaya çalışma ile veya cihazı olduğu yerde ileri, geri oynattığınızda soket giriş kablosu kırılarak zaman içerisinde soketin içinde hasarlar oluşmaya başlar. Bu arızasın giderilmesi için PS 4 HDMI Soket Değişimi gerekmektedir. HDMI soketi hassas bir parça olması nedeniyle, kişinin kendisinin takma olanağı yoktur, HDMI soketini teknik serviste değiştirmelidir.


Değiştirecek olduğunuz HDMI soketin, mevcut görüntüyü tekrar alabilmek için aynısıyla, yani bire bir orijinal yedek parça ile değiştirilmesi gerekmektedir. Piyasada yan sanayi olarak bilinen yedek parçaların kullanılması orijinal yedek parça kadar işlev görmemektedir.

2013 yılında PS 4’ün, piyasaya çıkmasıyla birlikte tüm dünya genelinde olduğu gibi, Türkiye’de de hemen her yerde teknik servislerin açılmasını sağlamıştır. Yurdumuzun neresinde olursanız olun, mutlaka bir teknik servise rastlamanız mümkündür. Bu kadar çok teknik servis içinde hangisinin kaliteli, güvenilir olduğunu, garantili iş yaptığını, teknik personelin uzmanlığı hakkında kuşkuya düşmeyen yoktur. PS 4 HDMI Soket Değişimi için kaliteli, kurumsal kimliği olan ve uzman teknik personeli olan servise gitmeniz, her zaman yararınızadır. Dolayısıyla kaliteli, kurumsal kimlik kazanmış firmalar, her zaman yaptıkları işin arkasında dururlar. Biz İstanbul Konsol firması olarak PS 4 konsol cihazınızın her ne arızası olursa olsun uzman personelimizin titiz çalışması ve garantili iş yapmasının sonrasında gerekli bütün kontrolleri sağlanarak teslimatı yapılır. Piyasada en uygun fiyata, müşteri memnuniyeti ilkesinden taviz vermeden hizmet almak isteyenlerin, bizimle iletişime geçmelerini bekliyoruz. Playstation 4 hdmi soket değişimi..