Ps4 HDMI Soket Değişim Fiyatı

Ps4 HDMI Soket Değişim Fiyatı

PS 4 HDMI Soket Değişim Fiyatı


Playstation konsol oyunlarının şu ana kadar çıkan en son versiyonu olan PS 4 cihazı, 2013 yılında piyasaya sürülmüş olup, teknoloji harikası dendiği halde aradan geçen sürede dünya çapında 100 milyona yaklaşan bir satış rakamına ulaşmış olması, kusursuz bir cihaz olduğu anlamına gelmemelidir. Çünkü sonuçta her şeyde olduğu gibi, bu cihazın da bir kullanım ömrü olmak zorundadır. Fakat bazı cihazlar değişik sebeplere bağlı olarak kısa sürede arıza verebiliyorlar. Burada kullanıcı hataları devreye giriyor. PS 4 cihazının HDMI soket arızası da, çoğunlukla kullanıcı hatasından kaynaklanan bir arıza olup, bire bir parça değişimi ile anlık onarım süreci vardır. Dolayısıyla PS 4 HDMI Soket Değişim Fiyatı, firmamızda uygundur. Çünkü İstanbul Konsol firmamız, müşteri memnuniyetine önem veren bir firma olduğu için piyasa fiyatının altında fiyat politikası uygulamaktayız.


HDMI soket arızası, PS 4 cihazınızı TV’ye bağladığınızda ses ve görüntü gelmemesiyle ortaya çıkan bir durumdur. Soket girişinin dişlerinin çok hassas olmasından kaynaklanarak çok kolay bir şekilde bozulabilir. Farkında olmadan kablonun sokete ters takılmaya çalışılması ya da takarken güç uygulanması gibi durumlarda meydana gelir.


HDMI Soketi Nedir, Ne İşe Yarar?


2006’da piyasaya çıkan gerek PS 3, 2013’te piyasaya çıkan gerekse PS 4’te ses ve görüntünün en net bir şekilde alınmasını sağlayan parça, HDMI soketidir. Dolayısıyla sokette meydana gelebilecek olan bir arıza, ses ve görüntünün bozulmasına yol açar. Böyle bir durumda HDMI soket girişinde meydana gelen arızanın giderilmesi gerekmektedir.


HDMI soket arızası yaşamak istemezseniz, cihazınızı sürekli TV’ye tak-çıkar yapmamalısınız. Arızanın olduğunda ise parça değişimi gereklidir. PS 4 HDMI Soket Değişim Fiyatı için yetkili teknik servislerin uyguladıkları bir liste vardır. Ancak bizim firmamızda parça değişimi orijinali ile değiştirildiğinden bire bir aynısıdır. Parça değişiminde, oyun esnasında performans düşüklü yaşamamanız için piyasada var olan HDMI soketi yan sanayi parçalarını tercih etmemenizi öneriyoruz.


Cihazınızın, PS 4 HDMI Soket Değişim Fiyatı için her türlü bakım, onarım ve % 100 orijinal yedek parça için yetkili teknik servisleri, hatta kurumsal kimliği olan teknik servisleri tercih etmelisiniz. Biz firma olarak; cihazınızın her türlü işlemlerini itinalı, garantili ve uygun fiyatlarla yapıyoruz.