PS4 HDD Değişimi

PS4 HDD Değişimi

PS4 HDD Değişimi


Playstation konsol oyun cihazlarının 2013’te piyasaya çıkan en son sürümü olan PS 4, son derece teknolojik bir cihaz olmasına rağmen, özellikle içerisinde bulunan birçok oyun, zamanla oyun oynayan kullanıcısına az gelip yeni yeni oyunlar yüklemek istemekte olup, bunun için de cihazın HDD kapasitesi sorunu ile karşı karşıya kalabilmektedir. Bunun haricinde hard disk zamanla bozulabilmekte olduğundan oyun oynarken takılmalar, donmalar yaşanabilir. Bu tür yaşadığınız olumsuzluklar, cihazınızın başka bir arızası yoksa HDD’den kaynaklanan bir sorun olabilir. Bu tip problemler yaşadığınızda kaliteli, uzman bir teknik servis ile irtibata geçmeniz, cihazınızın arızasının giderilmesi ve cihazını uzun yıllar boyunca kullanabilmenizi sağlar.


Cihazınızda HDD ile ilgili bir arıza meydana geldiğinde PS alanında uzman teknik servis, HDD değişimi yapılmaktadır. İstanbul Konsol firmamız, Kadıköy’de, sahip olmuş olduğu teknolojik aletler ve uzman teknik personeli ile cihazınızın her türlü arızasını titizlikle onarmaktayız.


2013 yılında dünyanın dört bir tarafında 2018 Kasım ayı resmi satış rakamlarına göre 86.1 milyon adet satış yapmış olması, teknik servis sayısında da artış olmasını sağlamıştır. Sayıca çokça teknik servis olması, hepsinin yetkin olduğu anlamına gelmemektedir. Uzman olmayan teknik servisler de piyasada olduğundan, servise gitmeden önce teknik servisler hakkında detaylı bir araştırma yapmalısınız.

Teknik Servis Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar


PS 4 konsol cihazınız arızalandığında PS 4 HDD Değişimi için cihazınızın tamiri konusunda;
• Firmanın PS alanında deneyim sahibi olması, PS cihazlarının onarımı konusunda kolaylık sağlar. Bir PS konsol cihazının teknik servisi bakımından en iyi reklamı, önceden onardığı cihazlar ve hakkında söylenen sözlerdir. Firma hakkında yapılan referansların olumlu olması gerekmektedir.
• Piyasada o kadar çok teknik servis vardır ki, hangisinin kurumsal bir kimliğe sahip olduğunu bilemeyebilirsiniz. Aradığınız teknik servisin, kurumsal bir kimliğinin olmasına özen gösterin. Zira kurumsal bir kimliğe sahip bir teknik servis, hem en son çıkan teknolojik aletlere sahiptir, BGA makinesi gibi, hem de uzman kadroya sahiptir ve böylece cihazınız güvenli ellerde olup, garantili hizmeti en uygun fiyata alırsınız.