PS3 USB Tamiri

PS3 USB Tamiri

PS 3 USB Tamiri


Playstation, PS gibi elektronik cihazların parçalarının ana gövde ile bağlantısını sağlamak üzere USB girişli kablolar kullanılmaktadır. USB girişini yuvasına tak-çıkar yaparak kısa zamanda yuvası yalama ve deforme olmaktadır. Laptoplarda mause, yazıcı, USB bellek; PS’lerde de USB bellek, kol bağlantısı vb. bağlantılar USB girişi ile yapılmaktadır. Belirli bir zaman sonrasında gerek ana gövdedeki USB girişi, gerekse de USB uçlu bağlantı kurulacak parça iş görmeyebilir. Bu şekilde bir problemle karşılanırsanız; konsol cihazınızın, PS 3 USB Tamiri yapılması gerekmektedir. Bu tamirin PS alanında uzman teknik servisçe yapılması, cihazınızın garantili onarılması demektir. Sonraki süreçte aynı arızanın tekrarında servis, sizden tekrar ücret talep etmez. İstanbul Konsol firması olarak PS 3 alanında cihazınızda her ne arızası olursa olsun, uzman teknik kadromuzun son teknolojik aletlerle yapacak oldukları itinalı çalışmalarla cihazınızı ilk günkü durumuna getiriyoruz. Cihazınızı bize göndermeyi düşünenler, “Nasıl göndereceğim?” diye merak etmeyin. Anlaşmalı olduğumuz yurt içi kargo firması ile ücretsiz bir şekilde arızalı cihazınızı bize gönderdiğinizde; cihazınızın durumunu anlık takip edebilecek olduğunuz gibi teknik personelimizin yaptıkları bütün çalışmalar %100 garantili olduğundan, daha sonra tekrar aynı problemi yaşadığınızda servisimiz sizden en ufak bir ücret talep etmemektedir.


Cihazınızın USB girişi, zamanla aşınmayla, USB kablosunu gerdirerek cihazı kullanmanızla, oyun oynarken elinizdeki kolun bağlantısını oluşturmak ve kesmek için sürekli tak-çıkar yaptığınızda, USb’yi çıkartırken “Güvenle Kaldır” ile kaldırmazsanız veya cihazınızın USB bağlantı noktası darbeye bağlı yapısı eğildiyse, arızalanabilir. Bunların haricinde bilgisayar ya da PS başında iken telefonun şarjını bu cihazlar kanalıyla yapmak, en büyük hatalardan bir tanesidir. Ayrıca sıvı ile temas noktasında da cihazınıza PS 3 USB Tamiri yaptırmanız gerekecektir.


PS 3 USB Tamiri, basit ve pek maliyet olmayan bir onarımdır, fakat zamanla daha büyük arızalar ile karılaştığınızda konsol cihazın kasasını asla bireysel olarak açmayın. Çünkü PS cihaz tamirinden anlamayan bir sürü teknik servis vardır. Bu nedenle servis araştırması esnasında, servisin ekibi PS tamirinde uzman mı, değil mi, bir araştırma yapmanız cihazınızı daha uzun yıllar kullanmanızı sağlar.