Ps3 Oyun Yükleme Fiyatları

Ps3 Oyun Yükleme Fiyatları

PS 3 Oyun Yükleme Fiyatları


Sony’nin, playstation konsol cihazlarını üretip tüm dünyanın beğenisine sunduktan sonra büyük bir hayran kitlesi oluşmuştur. 2006 yılında PS 3 adı altında sürümünü piyasaya sürdükten sonra ise insanlar, boş vakitlerinde eğlenceli anlar yaşamak için oyun kollarını ellerinden düşürmeden ekran karşısında saatler boyunca oturmaktadırlar. Hal böyle olduktan sonra, aradan geçen sürede bütün oyunları oynayan PS 3 kullanıcıları, zamanla yeni çıkan oyunları oynamak için indirmek istemişler, fakat bunda ilkin başarılı olamamışlardır. Çünkü playstationdan oyun indirebilmek için, öncelikle PS 3 konsol cihazının kırma işleminden geçirilmesi gerekmektedir. PS 3 kırma işlemi, konsolun sürümünün belirli bir seviyeye düşürülmesi işlemi olup, bu işlem cihazın garantisini bozmamaktadır. Kolay olması açısından bu işlemin, yetkili teknik servislerce yapılması gerekmektedir. İstanbul Konsol firması olarak, PS 3 Oyun Yükleme Fiyatları bakımından, diğer teknik servislere göre en uygun fiyatları sunuyoruz.


PS 3 konsol cihazınıza oyun yüklemek için cihaza kırılım işlemini yaptırmanız, sizi internette çevrim içi oyun oynamak zevkinden mahrum bırakacaktır. Ancak cihazınızla ilgili olarak yapılmış olan bu işlem sonrasında eğer tekrar internet üzerinden oyun oynamak istediğinizde yapılan işlemi iptal edip, cihazınızı güncel sürüme getirebilirsiniz. Ayrıca cihazınızı, kırma işleminden sonra cihazınıza gelen yeni bir güncellemeyi farkında olmadan kabul ederseniz, yine cihazınız güncel sürüme döneceğinden dolayı, PS 3 Kırılım, kendiliğinden iptal olmuş olacaktır. Bu olumsuzluğun haricinde başka bir olumsuzluk yaşamazsınız. Konsolunuzun HDD’si oyun yüklerken dolma ihtimaline karşı, oynamadığınız oyunları arşiv yapmak adına bir tane harici disk edinebilirsiniz.


PS kullanıcılarının, oyun indirmeye mecbur kalmasının yegâne sebebi, Sony firmasıdır. Çünkü 1994 yılından beri konsol cihaz piyasasını tek başına kaldırıyor olması, yeni yeni çıkartmış olduğu oyunları da fahiş fiyata satmasıdır. Maalesef birçok kişi, yeni, güncel oyunları oynayabilmek için PS 3 kırılım işlemini yaptırmak zorunda kalıyor.


İstanbul Kadıköy’deki adresimizde cihazınızla ilgili bütün işlemleri uzman teknik ekibimizle hassas bir şekilde yaptığımızdan ve % 100 garanti verdiğimizden dolayı, müşteri memnuniyetini kazanmaktayız. Ülkemizin neresinde olursanız olun, cihazınızı anlaşmalı olduğumuz yurt içi kargo ile ücretsiz bir şekilde gönderebilecek olduğunuz gibi, PS 3 Oyun Yükleme Fiyatlarını da en uygun bizde bulacaksınız.