PS3 Lens Değişimi

PS3 Lens Değişimi

PS3 Lens Değişimi


Playstation cihazlarında boş vakitlerde eğlenceli vakit geçirmek, sorunsuz ve mükemmel bir oyun heyecanı yaşayabilmek için, cihazın performansının yüksek olması gerekmektedir. Fakat PS 3 cihazı, en nihayetinde elektronik bir cihaz olduğundan belirli zaman aralıklarında arızalanabilmekte, hatta kimi zamanlarda hasar oluşabilmektedir. CD bölümünde bulunan lenslerin zamanla bozulması, can sıkan bir durumdur, böyle bir durumda PS 3 Lens Değişimi için teknik servislere müracaat etmek gerekmektedir. PS 3 cihazınızın lens değişimi ya da başka bir arızası olduğunda; çevrenizde playsatation servisi yoksa veya olan da güven vermiyorsa cihazınızı kargo ile bize, İstanbul Konsol firmasına ulaştırabilirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz yurt içi kargo ile cihazınızı ücretsiz bir şekilde gönderebilirsiniz.
PS 3 cihazınızın gözlerindeki arıza neticesinde lens değişiminin gerekli olup olmadığını siz de anlayabilir, bu yüzden teknik servise direk olarak lens değişimi için cihazınızı teslim edebilirsiniz.

PS 3 Lens Değişimi
Cihazınızın içerisinde yer alan lens gözleri sayesinde oyun oynayabilmektesiniz. Zamanla lens gözlerinin bozulması neticesinde bir takım problemler ortaya çıkmaktadır. Bunlar;
• Oyun CD’sinde okuma problemleri ortaya çıkar ve cihaz bekletme yapar. Ekrana görüntünün gelmesi zaman alır.
• Oyun oynarken ekranda takılma ya da donma gibi problemler yaşıyorsanız,
• İleriki zamanlarda gözün iyice bozulması sonucu cihaz artık hiçbir oyunu açmaz ve lens değişimi zorunlu hale gelir.
PS 3 Lens Değişimini teknik serviste yaptırmak, cihazın kullanışlılığını arttırır. Kurumsal bir firma olarak alanında uzman teknik personelimizle ve %100 garantili bir şekilde PS 3 Lens Değişimini yapıyoruz. Bu işlemi yaparken cihazınızdaki mevcut lensle bire bir aynı orijinal yedek parça kullanıyoruz. Kimi teknik servisler, maliyeti düşürmek için yan sanayi yedek parça kullanırlar. Fakat yan sanayi yedek parça, her elektronik cihazda aynı performansı, hatta orijinal ürünün vermiş olduğu performansı vermez. Bundan dolayıdır ki, cihazınızda kullanılacak olan parçanın orijinal mi, yan sanayi mi olduğunu mutlaka öğreniniz
Kadıköy’de bulunan teknik servisimizde gerek PS 3 Lens Değişimi, gerekse de cihazınızın diğer bütün arızalarının onarımını, bakımını en uygun fiyatlarla hizmet vererek cihazların tesliminden sonra da müşterilerimizin yanındayız.