Ps3 HDMI Soket Değişim Fiyatı

Ps3 HDMI Soket Değişim Fiyatı

PS 3 HDMI Soket Değişim Fiyatı


Playstation cihazlarında özellikle 2006 yılından bu yana piyasaya sürülen gerek PS 3, gerekse PS 4 cihazlarının görüntü netliğini sağlayan en önemli parçası HDMI soketidir. HDMI soketi sayesinde cihaz, oyuncuya sanki o anı gerçekten yaşıyormuş gibi bir his vermekte olup apayrı bir heyecan yaşamasına sebep olmaktadır. PS konsol cihazları zamana ve kullanıma bağlı olarak bazen arızalanabilmektedir.


HDMI soketi, sürekli ekran monitör bağlantısı yapmada tak-çıkar yaparak kısa zamanda içerisinde eğrilmelere, kopmalara sebebiyet vermekte ve böylece ekranda takılmalar, donmalar, hatta ekrana hiç görüntü gelmemesi gibi sorunlar ortaya çıkmaya başlar. Böyle bir durumla karşılaştığınızda PS 3 HDMI Soket Değişim Fiyatını uygun hale getirmek için elinden gelen birisine yaptırabilirsiniz, ancak önerimiz şudur ki, eğer cihazınızı daha büyük arızalar çıkartmaması için, bu esnada cihazınızın bakımını da yaptırmak isterseniz PS konsol cihazları konusunda uzman teknik personelin bulunduğu firmalardan yardım istemelisiniz. Biz, kurumsal kimlik kazanmış İstanbul Konsol firması olarak Kadıköy’deki adresimizde PS 3 cihazınızın ne tür arızası olursa olsun ve de Türkiye’nin neresinde olursanız olun, anlaşmalı olduğumuz yurt içi kargo firması aracılığıyla ücretsiz olarak gönderecek olduğunuz cihazlarınızın bütün bakım, arıza tespiti, onarım ve sonrasında genel kontrollerimizi yaparak %100 garantili bir şekilde sizlere ulaştırmak üzere kargo firmasına teslim ediyoruz.


Ps3 HDMI soket girişi cihazda çok hassastır. Takmaya çalışırken soket içerisindeki dişlere verecek olduğunuz ufak bir hasar durumunda, ekran görüntüsündeki netliği kaybedebilirsiniz. Bozulan, dişleri kırılan HDMI soketini, yenisi ile değiştirmek istediğinizde orijinal bire bir yedeğiyle değiştirmeniz durumunda aynı net görüntüyü almanızı sağlar. Daha ucuz olsun diye yan sanayi yedek parça kullananların orijinal yedek parça kadar kaliteli bir görüntü alamadığı, müşterilerin söylemlerinden anlaşılmaktadır.


PS 3 HDMI soketi, bu kadar çok hassas olduğu için cihazınızın ekran bağlantısını yaparken dikkatli olmalısınız. Diyelim ki, HDMI soketini taktınız, ama ekrana görüntü gelmedi. Sebebinin hemen HDMI kablosu olduğunu düşünüp sokete sert müdahalede bulunmayın. Çünkü ekrana görüntü gelmemesi, birçok nedene bağlıdır, tek sebep HDMI soketi değildir. Eğer her bir kontrolü yapıp sorun sokette ise PS 3 HDMI soket Değişim Fiyatı, firmamızda piyasaya göre çok uygun fiyata bulunmaktadır.