Sony Ps4 Lens Değişimi

Sony Ps4 Lens Değişimi

Sony PS 4 Lens Değişimi


1994 yılından bu yana dünyanın dört bir tarafında, şu ana kadar 4 versiyonu piyasaya çıkan, 5. cisi için de Sony firmasının çalışma içerisinde olduğu playstation konsol cihazlarının 4.cüsü şu ana kadar en teknolojik ürün olarak kayıtlara geçmiştir. 2013 yılında piyasaya sürülen ve 2018 Kasım ay resmi satış rakamlarına göre 86.1 milyon adet satılan PS 4 konsol cihazı, kullanıma ve aradan geçen zamana bağlı olarak bir takım arızalar çıkartabilmektedir. Bu arızalardan bir tanesi de Sony PS 4 Lens Değişimidir.
PS 4 Lens gözü, oyunları okuyarak işlemciye aktarma işlevini görür. İşlemciden de TV’ye aktarılan görüntünün net bir şekilde, takılmadan aktarılması, lensin sağlamlığına bağlıdır. Dolayısıyla işlevini yitirmeye başlayan lens, oyunu yavaş okumaya, gereğinden fazla bekletme yapmaya başlar.


Tüm dünyada olduğu gibi, ülkemizde de birçok kullanıcısı olan PS 4, oyun oynanma sıklığı, çalıştırma süresi ve kasa içerisindeki parçaların miadını da göz önüne alırsak; zamanla oyun oynarken eğer ekran takılı kalırsa, lens gözlerinin değişme zamanının geldiğini rahatlıkla söyleyebiliriz.
PS 4 konsol cihazı, PS 3 ile kıyaslandığında daha da teknolojik bir cihaz olduğundan herhangi bir kişinin tamir için cihazın içini açmamadır. Zira garanti dışı kalabileceği gibi, daha farklı birçok arıza durumuna da davetiye çıkartabilir. Bunların hepsi birer risktir ve cihazınızdan ilk aldığınız performansı almanın mümkün değildir. Bütün bu nedenlere mutlaka cihazınız için yetkili teknik servislere müracaat etmeniz gerekmektedir. Çünkü kaliteli hizmet almak için mutlaka PS 4 alanında uzman teknik servisten yardım almak, cihazı çok uzun süre kullanmak demektir. İstanbul Konsol firmamızda alanında uzman teknik personelimiz eşliğinde Sony PS 4 Lens Değişimiyapılmaktadır. Bütün işlemler garantili bir şekilde ve müşterimizin bilgisi dâhilinde titizlikle yapılmaktadır.


PS 4 cihazınızın ilk zamanki performansını zamanla kaybedebilirsiniz. Bu gayet normal olan bir durumdur. Cihazınızı devamlı aynı performansta kullanabilmek için yetkili teknik servisin fonksiyonu tam da burada devreye girmekte.
PS 4 kullanıcısı olarak cihazınızda ister Sony PS 4 Lens Değişimi olsun, ister başka türlü bir arızası olsun Türkiye’nin neresinde olursanız olun, cihazınızı anlaşmalı olduğumuz yurt içi kargo ile ulaştırdığınızda çözüme ulaştırıyoruz.