Sony Ps3 HDMI Soket Değişimi

Sony Ps3 HDMI Soket Değişimi

Sony PS 3 HDMI Soket Değişimi


Sony playstation cihazlarının 3. Versiyonu olarak piyasaya 2006 yılında sürülen PS 3, kendisinden önceki konsol cihazlarına göre farklı bir yapı teşkil etmektedir ki, bu da; ekrandan daha net görüntü ve ses gelmesi için HDMI soket girişli olmasıdır.


PS 3 HDMI soket girişi ile oynanan oyunlar daha canlı bir şekilde oynanmaya başlayarak daha eğlenceli hal almaya başlamıştır.


Gerek oyun oynarken, gerekse oyun oynamak için PS 3’ü açmaya çalışırken ekrandan görüntü ve ses gelemeyebilir. Böyle bir durumla karşılaştığınızda; muhtemelen cihazınızın HDMI soketi kaynaklı arıza meydana gelmiştir. Çok hassas bir parça olması nedeniyle farkında olmadan cihaz-TV bağlantısını yaparken ters takmaya uğraşmış ya da gereğinden fazla kuvvet uygulayarak soket içerisindeki dişlerin eğrilmesine ya da kırılmasına sebebiyet vermiş olabilirsiniz. Böyle bir durumla karşılaştığınızda Sony PS 3 HDMI Soket Değişimi için teknik servise müracaat etmeniz gerekmektedir.


Teknik servise gitmeden önce, servis hakkında araştırma yapmanız, cihazınızı daha uzun yıllar boyu performans bakımından size fayda sağlayacaktır. Cihazınız için teknik servisi seçerken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Bunlar;
• Teknik servis, kurumsal bir kimliğe sahip olmalıdır.
• PS alanında uzman teknik personelden oluşmalıdır.
• Son teknolojik aletlerle bakım onarım yapan firma olmalıdır. Bu bağlamda geleneksel yöntemlerle tamir yapan yerlerden size çok ucuza yapsalar bile uzak durmalısınız. Zira cihazın başka daha büyük bir arızaya sebebiyet vermesi mümkündür.
• Teknik servis ile ilgili olumlu yorumlar yapılan bir firma olmalıdır.
• Teknik servis hizmetlerinde garanti veriyor olmalı ve yedek parça olarak orijinal yedek parça kullanıyor olmalıdır.


İşte bütün bu hususlara dikkat ederek teknik servis hakkında karar vermelisiniz. Biz İstanbul Konsol firması olarak, kurumsal firma kimliğimizle PS alanında uzman teknik personelimizle son teknolojik aletlerle Sony PS 3 HDMI Soket Değişimive PS 3 konsol cihazınızın her türlü problemini garantili bir şekilde onarıyoruz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, konsol cihazınız için bizimle iletişime geçtiğinizde anlaşmalı olduğumuz yurt içi kargo ile ücretsiz bir şekilde gönderecek olduğunuz cihazınızı, öncelikle arıza tespitini yaparak onarımını yapıyor ve genel kontrollerini yaparak size ulaştırmak üzere kargoya teslim ediyoruz.